Vleky pozastaveny, bar otevřen!
Z důvodu vysokých teplot a hlavně velmi vydatného deště je vlek v areálu pozastaven. Všechen sníh neuplaval, takže věříme, že snad ještě zamrzne a svah vyspravíme 😉 Do té doby můžete navšívit náš BAR NA VĚTRÁKU, který je otevřen denně 16 – (22), v sobotu již od 9 hodin. Můžete si dát u nás něco dobrého k jídlu, zajít na výborné pivo (čepováno na zachlazeném stole) či jen tak posedět u dobrého drinku. A každou sobotu DJ Coconut!


