Stále jedeme, ale ve středu nebude večerko! datum: 6.2.2024, sekce: novinky, vložil: admin Novinky Podmínky pro lyžování jsou v našem areálu stále dobré. Jedeme v celé délce, v provozu vlek Větrák a přilehlá sjezdovka a dětsý park. Ve středu 7. února rušíme večerní lyžování, abychom za vysokých teplot ušetřili svah, děkujeme za pochopení. Areál je v provozu !!! Vleky pozastaveny, bar otevřen! Sdílet admin