Rodinný a pohodový areál na Dolní Moravě pod Kralickým Sněžníkem

Přípravy na novou sezonu vrcholí!

datum: 1.12.2021, sekce: novinky, vložil: admin Novinky

Vážení příznivci areálu Větrný vrch,

po loňské nevydařené lyžařské sezoně, během níž jsme kvůli vládním opatřením ani nezahájili provoz, se opět hlásí o slovo zima. Jak pevně věříme a doufáme, nečeká nás nic podobného jako loni a zimu si snad náležitě užijeme. Samozřejmostí však bude dodržování všech vládou nařízených podmínek pro provoz lyžařských areálů. Jsme přesvědčeni, že i vy svým kladným postojem k těmto opatřením přispějete k bezproblémovému chodu celého areálu, za což vám předem děkujeme.

Již od počátku podzimu probíhá na Větráku příprava na zimu, máme vysečeny sjezdovky i krosovou trať, provedeny veškeré potřebné revize včetně defektoskopie lan, rozmístěnu a odzkoušenu zasněžovací techniku. Jak se nyní zdá, počasí nám přeje, napadlo cca 15 cm přírodního sněhu a nadcházející mrazivý týden bychom rádi v maximální míře využili k výrobě sněhu technického. Vše směřujeme k tomu, abychom vás mohli těsně po Vánocích přivítat na perfektně upravených sjezdovkách.

Bohužel pro vás máme i méně příznivé zprávy. Jak jistě víte, rostou značně ceny energií. A ty tvoří nejpodstatnější část nákladů spojených s provozem areálu. Jsme proto nuceni tento fakt promítnout do cen jízdného. Výsledkem jsou v průměru o 12 % vyšší ceny oproti loňskému roku. Věříme však, že tento fakt bude z vaší strany pochopen. Příznivou zprávou pak může být skutečnost, že se náš areál zapojil do projektu obce Dolní Morava nazvaný SNĚŽNÍKPASS, díky němuž u nás můžete obdržet slevy na jízdném. Podrobnosti naleznete na https://www.obecdolnimorava.cz/sneznikpass.

Závěrem bychom vám rádi poděkovali za dosavadní přízeň a vyjádřili naději, že i přes veškeré nesnáze a ne zrovna ideální podmínky si do našeho areálu najdete cestu a na tuto zimu budeme všichni v dobrém vzpomínat.

Váš tým areálu Větrný vrch

Sdílet

admin

×

Skiareál Větrný Vrch - Dolní Morava

Top