Konečně jezdíme celý kopec!
O víkendu se nám podařilo dosněžit horní část kopce, a tak už jezdíme v celé délce! Navíc má i v příštím týdnu mrznout a dokonce i sněžit, takže podmínky budou snad už jen lepší a lepší.
Těšíme se na Vás – tým AVV
O víkendu se nám podařilo dosněžit horní část kopce, a tak už jezdíme v celé délce! Navíc má i v příštím týdnu mrznout a dokonce i sněžit, takže podmínky budou snad už jen lepší a lepší.
Těšíme se na Vás – tým AVV
Jelikož se počasí konečně umoudřilo, a přišly kýžené mrazy, podařilo se nám svah dosněžit alespoň do 2/3. Od soboty 9:00 tedy obnovujeme provoz (stále za mimosezónní ceny!), včetně sobotního večerka! Mrazy navíc nemají ustávat, budeme tedy v našem úsilí pokračovat a snad již brzy rozjedeme celý kopec.
Těšíme se na Vaši návštěvu – Váš tým AVV
Pokud se naplní slibovaná předpověď, jsme připraveni spustit zasněžování a připravit kopec na sobotní lyžovačku! Pokud tedy vše půjde podle plánu, v sobotu od 9:00 pojedeme – budeme Vás o tom samozřejmě ještě informovat zde i na Facebooku.
Váš tým AVV
Mrzí nás to, ale z pochopitelných důvodů musíme od pondělí znovu zastavit provoz. Věříme v brzké zlepšení počasí a návrat zimy, o spuštění vleku Vás budeme informovat.
Váš tým AVV
I když nám počasí stále nedopřává kýžené zimní teploty, obnovujeme na víkend provoz! Pojedeme tedy v sobotu i v neděli od 9:00 do 16:00 (tj. bez večerního lyžování).
Budeme se na Vás těšit! Váš tým AVV
Je nám to líto, ale z důvodu přetrvávajícího nepříznivého počasí (a ještě nepříznivější předpovědi na následující dny) jsme nuceni až do odvolání přerušit provoz areálu. Děkujeme za pochopení a věříme v brzké obnovení provozu,
Váš tým AVV
Nedávné deště a Novoroční vysoké teploty nás bohužel donutily pošetřit svah, a proto od 2.1. omezíme provoz a do odvolání pojedeme jen od 9:00 do 13:00.
Děkujeme za pochopení, Váš AVV
I přes dosavadní vysoké tepoty stále jezdíme v tradičních časech, tedy denně od 9:00 do 16:00 a v ST, PÁ, SO večerko od 18:00 do 21:00. Jen v sobotu 31.12. bude speciální Silvestrovské večerko v čase od 17:00 do 20:00.
Těšíme se na Vás!
Navzdory silné oblevě v pondělí 26.12. od 9:00 spouštíme vlek. Vzhledem k tomu, že se bude jezdit jen do 2/3 kopce, budeme jezdit za mimosezónní ceny níže:
Celodenní dětská / dospělá: 280,- / 400,-
Dopolední (9 – 13) dětská / dospělá: 220,- / 280,-
Odpolední (12 – 16) dětská / dospělá: 220,- / 280,-
Večerní (18 – 21) dětská / dospělá: 170,- / 280,-
10 jízd dětská / dospělá: 280,- / 400,-
Start sezóny se blíží! Pokud nám (v posledních letech bohužel tradiční) Vánoční obleva neudělá čáru přes rozpočet, plánujeme spustit vleky v pondělí 26.12.2022 od 9 hodin! Sledujte naše webkamery, ať jste v obraze – zatím to vypadá luxusně: