Od soboty JEDEME! V kratší délce, za snížené ceny ;-)
Od soboty 17. února obnovujeme provoz v kratší délce a za nižší ceny!
Využili jsme zbytky sněhu a zkrátili svah, což nám umožnilo alespoň na chvíli obnovit provoz. Předpověď počasí moc nepřeje, tak doražte na Větrák, dokud to jde! Pojedeme do doby, co svah dovolí, budeme průběžně informovat 😉
Bar na Větráku je otevřen 9 -(22), v sobotu párty s DJ Coconut. Máme dobré jídlo, pivo i drinky 😉


