Máme vysněženo na 70 %, ale dorazila obleva
Tak k nám po pěkném zimním počasí dorazila obleva
. Máme vysněženou hlavní sjezdovku přibližně na 70 %, vzhledem k tomu, že teplejší počasí bude panovat asi 14 dní, rozhodli jsme zásoby technického sněhu nerozhrnovat a vlek nepouštět, aby nám sníh vydržel až do Vánoc
Příští týden v pátek a sobotu tedy otevřeme pouze bar, ale na pokec či omrknout stav můžete dorazit ![]()



