Rodinný a pohodový areál na Dolní Moravě pod Kralickým Sněžníkem

Otevřeno bude po celé velikonoční prázdniny!

Pátek, 22.3.2024 - vložil: admin

Bar na Větráku bude otevřen od škaredé středy 27. března od 16 hodin, zavřeme nejdříve ve 22, následující dny bude otevřeno již od 12 do (22), naposledy otevřeme na Velikonoční pondělí a to od 12 do 18 hodin, abychom dospali o hoďku kratší noc 😉 Můžete dorazit na dobré jídlo, drinky, pivo. K dispozici bude několik druhů burgerů !!! A v sobotu nezapomeňte na výslap na Klepáč a večerní koncert Hot Dogs` Revenge !

zobrazit celý příspěvek

Zimní sezóna ukončena, otevřeme opět na Velikonoce

Pondělí, 18.3.2024 - vložil: admin

V sobotu 16. března proběhlo ukončení ne úplně dlouhé zimné sezóny vlekařskou párty s kapelou 4FUN. Byl to super večer a kdo dorazil, si ho užil.

Tímto je zima definitivně za námi, na svahu kvete podběl, raší stromy, jaro jak vyšitý. Bar bude do velikonočních prázdnin uzavřen, otevírame ve středu 27. března od 16 hodin 😉 Pokud chcete nějaký ubytko na DM na Velikonoce, koukněte na náš Tatranec

 

zobrazit celý příspěvek

Vleky sice nejedou, ale BAR STÁLE OTEVŘEN!!!

Pátek, 23.2.2024 - vložil: admin

Tato zima nás moc nepotěšila, ani prognóza počasí pro obnovu provozu vleku v našem areálu zatím nevypadá pozitivně. I tak, pokud zavítáte na Dolní Moravu, BAR NA VĚTRKÁKU je stále otevřen. V týdnu máme otevřeno od středy vždy od 16 hodin, můžete dorazit posedět, dát si večeři, popít a třeba i zapařit 😉 O víkendu otevřeno již od 12 hodin, takže vaříme i obědy. Tato otevírací doba platí do 17. března. Prodlouženou otevírací dobu chystáme i na Velikonoce a možná

zobrazit celý příspěvek

Od soboty JEDEME! V kratší délce, za snížené ceny ;-)

Pátek, 16.2.2024 - vložil: admin

Od soboty 17. února obnovujeme provoz v kratší délce a za nižší ceny!

Využili jsme zbytky sněhu a zkrátili svah, což nám umožnilo alespoň na chvíli obnovit provoz. Předpověď počasí moc nepřeje, tak doražte na Větrák, dokud to jde! Pojedeme do doby, co svah dovolí, budeme průběžně informovat 😉

Bar na Větráku je otevřen 9 -(22), v sobotu párty s DJ Coconut. Máme dobré jídlo, pivo i drinky 😉

zobrazit celý příspěvek

Vleky pozastaveny, bar otevřen!

Středa, 14.2.2024 - vložil: admin

Z důvodu vysokých teplot a hlavně velmi vydatného deště je vlek v areálu pozastaven. Všechen sníh neuplaval, takže věříme, že snad ještě zamrzne a svah vyspravíme 😉 Do té doby můžete navšívit náš BAR NA VĚTRÁKU, který je otevřen denně 16 – (22), v sobotu již od 9 hodin. Můžete si dát u nás něco dobrého k jídlu, zajít na výborné pivo (čepováno na zachlazeném stole) či jen tak posedět u dobrého drinku. A každou sobotu DJ Coconut!

zobrazit celý příspěvek

Stále jedeme, ale ve středu nebude večerko!

Úterý, 6.2.2024 - vložil: admin

Podmínky pro lyžování jsou v našem areálu stále dobré. Jedeme v celé délce, v provozu vlek Větrák a přilehlá sjezdovka a dětsý park. Ve středu 7. února rušíme večerní lyžování, abychom za vysokých teplot ušetřili svah, děkujeme za pochopení.

zobrazit celý příspěvek

Areál je v provozu !!!

Pátek, 12.1.2024 - vložil: admin

Od pátku 12. ledna jsme opět v provozu. Jedeme denně, kvalita lyžování je velmi dobrá, i tak dosněžujeme co se dá.

Vlek a lyžařská škola jsou v provozu 9 – 16 hodin. Ve středu, pátek a sobotu se můžete těšit na večerní lyžování od 18 do 21 hodin.

Bar na Větráku je v provozu denně od 9 hodin, zavírá nejdříve ve 22 hodin (pokud tam nebudou lidi), v něděli se však zavírá

zobrazit celý příspěvek

Provoz areálu v novém roce

Neděle, 31.12.2023 - vložil: admin

Bohužel se i tak ne moc dobré podmínky pro lyžování stále zhoršují a vrstva sněhu na svahu klesá. Provoz na Nový rok 1. ledna udržíme standartně od 9 do 16 hodin vlek, od 9 do 22 hodin bar. Pokud to podmínky dovolí, pojedeme i v úterý 2. ledna od 9 do 16 vlek, od 9 do 17 hodin bar ,aby si děti s rodiči mohli napno užít prázdniny.

Vzhledem k nepříznivým podmínkám i nepříznivé

zobrazit celý příspěvek

Areál je v provozu, jedeme za nižšší ceny!

Úterý, 26.12.2023 - vložil: admin

Areál je od 27. prosince ve standartním provozu. Lyžujeme denně od 9:00 do 16:00, večerní lyžování pak ve středu, pátek a sobotu vždy od 18:00 do 21:00. Protože nejdeme v celé délce, lyžujeme za nižší ceny  – celodenní dospělí 300 Kč, děti 200 kč, půldenní a večerní pak dospělí 240 Kč, děti 160 Kč.

Bar na Větráku je otevřen denně od 9 hodin. Zavíráme dle návštěvnosti, ne však dříve jak ve 22 hodin.

zobrazit celý příspěvek

×

Skiareál Větrný Vrch - Dolní Morava

Top